evolution_black
hevo

Hypercube Evolution Frame Kit

Cod Produs: RRM-1758

lei865.00

În stoc

Categorie:

Descriere Produs

Acesta este un Kit Full Frame pentru unul dintre cele mai populare imprimante DIY Builds în acest moment, Hypercube Evolution.

Acest set de cadre include toate extrudările negre anodizate, dispozitivele de fixare și piulițele necesare pentru a construi HEVO! Acest kit se bazează pe 4/5 BOM diferit și am încercat să includem cele mai comune alegeri pentru o construire netedă.
Include:
– 4 x 3030 T-Slot X Frame extrusion 420mm (Black Anodized)
– 6 x 3030 T-Slot Y Frame extrusion 410mm (Black Anodized)
– 4 x 3030 T-Slot Z Frame extrusion 600mm  (Black Anodized)
– 2 x 2020 V-Slot Bed frame extrusion 255mm (Black Anodized)
– 2 x 2020 V-Slot Bed frame extrusion 415mm (Black Anodized)

– 20 x Inside Hidden Corners for 3030(with set screws)
– 12 x Cast Corner Brackets for 3030
– 24 x Button Head M6 x 10mm Screws (For cast brackets)
– 24 x M6 Drop In Hammer T-Nuts for 3030 (For cast brackets)
– 8 x Inside Hidden Corners for 2020(with set screws)

– 100 x M5 Drop In Hammer T-Nuts for 2020
– 100 x M5 Drop In Hammer T-Nuts for 3030
– 100 x Button Head M5 x 10mm Screws
– 20 x socket Head Screw M3x20
– 20 x Socket Head Screw M3x10
– 25 x Socket Head Screw M3x12
– 20 x Socket Head Screw M3x14
– 20 x Socket Head Screw M3x16
– 20 x Socket Head Screw M3x25
– 20 x Socket Head Screws M3x30
– 20 x M3 Nuts
– 20 x M3 Washers

– 100 x M3 5×5 Brass knurled insert

Opinii

Nu există încă recenzii.

Numai clienți autentificați care au cumpărat acest produs pot scrie o recenzie.